Seks 7'er-stole med skaller i formbøjet hvidlakeret krydsfinér, forsidepolstret med blå uld. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsslitage, pletter og trykmærker efter stabling. Nogle manglende sko.
21180 | 3.800 DKK | 2022-11-02 19:43 |
26554 | 3.600 DKK | 2022-11-02 07:41 |
35322 | 3.400 DKK | 2022-10-30 10:03 |
PBH | 3.200 DKK | 2022-10-27 17:35 |
40 | 2.200 DKK | 2022-10-28 17:44 |
2.000 DKK | Startpris |