Kommode i finéret teak med tildspidsede ben og sprosser i massiv teak, buet front med seks skuffer. H. 104, B. 100, D. 44 cm. Den øverste skuffe fremstår låst. Nøgle mangler. Flere skuffer med små finérafslag.
19107 | 1.200 DKK | 2022-11-02 17:09 |
19045 | 1.100 DKK | 2022-11-01 19:11 |
18338 | 1.000 DKK | 2022-10-26 18:52 |
26472 | 950 DKK | 2022-10-29 08:37 |
700 DKK | Startpris |