Indskudbord i massiv og finéret palisander med shaker-ben. H. 40-45, B. 46-62, D. 31-38 cm. De to mindste borde med nogle brugsridser.
SCELINDER | 1.000 DKK | 2022-11-09 18:01 |
RETROFABRI | 950 DKK | 2022-11-09 16:39 |
900 DKK | Startpris |