Seks 7'er-stole med skaller i formbøjet hvidlakeret krydsfinér, forsidepolstret med blå uld. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsslitage, mindre pletter og trykmærker efter stabling. Nogle manglende sko.
PIET | 3.600 DKK | 2022-11-04 19:27 |
26554 | 3.600 DKK | 2022-11-09 08:12 |
PBH | 3.000 DKK | 2022-11-03 09:46 |
2.000 DKK | Startpris |