121817. Kinesisk armstol af massiv padouk, 21. årh.

Armstol i massiv padouk med formbøjet rygvange. H. 95, B. 56, D. 48 cm. SH 44 cm. Minimale brugsspor. Hynde i knapsyet patineret naturlæder til Hans J. Wegner "Kina"-stol medfølger.

Varenr 121817

9 November 2022 19:38

Vurdering 2600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms