Underdel med to døre, bag hvilke hylder og udtræksbakker, overdel med hylder. H. 195, B. 138, D. 43 cm. To nøgler medfølger. Brugsspor/mærker, den ene side med lille finérafslag. Bagklæde med hul til ledning.
34021 | 500 DKK | 2022-11-09 18:51 |
16750 | 450 DKK | 2022-11-09 18:48 |
RETROFABRI | 400 DKK | 2022-11-09 16:41 |
400 DKK | Startpris |