Fem 'Kongelys' lampefødder i messing, heraf to styk med tryk afbryder og tre med afbryderhus til gennemgående afbrydere, disse mangler. Desuden medfølger en skærmring, en skærmholder samt fire toppe. Aldersrelateret slitage og mangler.
JIMPS | 1.300 DKK | 2022-11-07 20:54 |
12649 | 1.200 DKK | 2022-11-02 20:18 |
1.200 DKK | Startpris |