121145. Et par lænestole i bambus, 1950'erne (2+2)

H. 78, B. 70, D. 75 cm. 32 cm. To hynder i blomstret stof medfølger. Fremstår med kraftig lak og alders- og udendørsrelateret slitage. En stol mangler en del af flettet i armlænet

Varenr 121145

16 November 2022 19:36

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms