Front med to døre i Oregon pine, bag hvilke udtræksbakker i lakeret metalnet og krydsfinér samt bøjlestang. Sider i grå dyrolit. T-nøglegreb og hængsler i messing. H. 208, B. 135, D. 68 cm. cm. Brugsslitage.
35816 | 1.400 DKK | 2022-11-10 09:18 |
17256 | 1.300 DKK | 2022-11-13 20:58 |
900 DKK | Startpris |