To-delt skab med under- og overdel i finéret nøddetræ, front med fire døre, bag hvilke interiør i bøg med hylder og løse bakker. H. 181, B. 100, D. 32-47 cm. Brugsspor, nogle mærker og malingsstænk.
35389 | 3.600 DKK | 2022-11-16 19:43 |
10502 | 3.400 DKK | 2022-11-16 15:53 |
1.500 DKK | Startpris |