Ramme i massiv mahogni med skrå hjørneindlæg. 65 x 52 cm. Bagplade og glas mangler. Brugsspor.
33280 | 1.200 DKK | 2022-11-23 19:32 |
3522 | 1.100 DKK | 2022-11-23 19:31 |
18405 | 900 DKK | 2022-11-23 19:26 |
400 DKK | Startpris |