Fire 7'er-stole med skaller i formbøjet og rødlakeret (Farvekode 565) finér med synlige strukturer, ben i forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Mindre brugsspor og enkelte småmærker på kanter.
KONTAKT | 3.200 DKK | 2022-11-23 19:29 |
20118 | 3.000 DKK | 2022-11-23 19:27 |
18657 | 2.400 DKK | 2022-11-18 13:18 |
35322 | 2.200 DKK | 2022-11-17 21:55 |
23773 | 1.900 DKK | 2022-11-16 18:51 |
1.800 DKK | Startpris |