PK61 sofabord med stel i forkromet børstet stål, plade i klart hærdet glas. Fremstillet hos Fritz Hansen med stemplet og mærkat herfra, 1987. H. 31, B. 80, D. 80 cm. Brugsspor. Stel med brugsspor samt let overfladisk anløb/flyvrust. Glasplade med minimalt stød på ét hjørne nederst.
19067 | 9.500 DKK | 2022-11-30 12:56 |
17256 | 9.000 DKK | 2022-11-30 11:03 |
PIET | 8.500 DKK | 2022-11-27 11:00 |
8.000 DKK | Startpris |