Todelt skabsmøbel med bred underdel. Begge med to døre med indfældede greb. Underdelen på sokkel.
H. 181, B. 100, D. 45,5/31 cm.
Alm. brugsspor, enkelte ridser, røde streger i bunden af underskabet
36012 | 1.500 DKK | 2022-12-06 20:50 |
27680 | 1.400 DKK | 2022-12-07 19:14 |
35389 | 1.200 DKK | 2022-12-06 20:42 |
RETROFABRI | 1.000 DKK | 2022-12-01 18:32 |
1.000 DKK | Startpris |