122574. Børge Mogensen: Skabsmøbel af teak

Todelt skabsmøbel med bred underdel. Begge med to døre med indfældede greb. Underdelen på sokkel.
H. 181, B. 100, D. 45,5/31 cm.

Alm. brugsspor, enkelte ridser, røde streger i bunden af underskabet

Varenr 122574

7 December 2022 19:33

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.500 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

360121.500 DKK2022-12-06 20:50
276801.400 DKK2022-12-07 19:14
353891.200 DKK2022-12-06 20:42
RETROFABRI1.000 DKK2022-12-01 18:32
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms