124037. Henry Kjærnulff for Sorø Stolefabrik: Spisebord i teak og eg, 1960'erne (2)

Rundt spisebord med udtræk, plade i finéret teak, sarg og ben i egetræ. H. 73, diam. 115 cm. Hertil én tillægsplade uden sarg, B. 50 cm. Bordplade med overfladisk slitage og pletter.

Varenr 124037

7 December 2022 19:38

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340211.400 DKK2022-12-07 18:14
274931.300 DKK2022-12-07 11:10
F161.100 DKK2022-12-06 21:26
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms