Rundt spisebord med udtræk, plade i finéret teak, sarg og ben i egetræ. H. 73, diam. 115 cm. Hertil én tillægsplade uden sarg, B. 50 cm. Bordplade med overfladisk slitage og pletter.
34021 | 1.400 DKK | 2022-12-07 18:14 |
27493 | 1.300 DKK | 2022-12-07 11:10 |
F16 | 1.100 DKK | 2022-12-06 21:26 |
700 DKK | Startpris |