Vase af stentøj modelleret med riflet korpus, dekoreret med blå harepels glasur. Sign. E.St.N samt stemplet bomærke Saxbo (1951-1968), '169' og '6'. H. 25,5 cm. 1. sort.
30186 | 4.600 DKK | 2023-03-11 12:22 |
33621 | 4.400 DKK | 2023-03-10 20:05 |
POULNORMA | 4.000 DKK | 2023-03-07 09:09 |
4.000 DKK | Startpris |