122558. Flemming Agger for Le Klint: Et par væglamper model 368 (2)

Hvidlakeret stel, monteret med plisseret Le Klint skærm. H. 100 cm.
Brugsspor, slitage på lak hvor vægbeslagene har siddet en fatning med løs ledning.

Varenr 122558

14 December 2022 19:39

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 800 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22019800 DKK2022-12-11 23:53
35969750 DKK2022-12-12 14:58
36058500 DKK2022-12-09 20:47
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms