Hvidlakeret stel, monteret med plisseret Le Klint skærm. H. 100 cm.
Brugsspor, slitage på lak hvor vægbeslagene har siddet en fatning med løs ledning.
22019 | 800 DKK | 2022-12-11 23:53 |
35969 | 750 DKK | 2022-12-12 14:58 |
36058 | 500 DKK | 2022-12-09 20:47 |
500 DKK | Startpris |