Et sæt på 33 stabelstole med sæder og rygge i hvidlakeret metal og medestel i forkromet metal. SH 45 cm. Fremstillet hos GF Business Furniture med mærkater herfra. Brugsspor/ridser.
36125 | 3.000 DKK | 2022-12-21 19:17 |
22370 | 2.800 DKK | 2022-12-21 19:03 |
2.000 DKK | Startpris |