H. 78, B. 70, D. 75 cm. 32 cm. To hynder i blomstret stof medfølger. Fremstår med kraftig lak og alders- og udendørsrelateret slitage. En stol mangler en del af flettet i armlænet
18657 | 600 DKK | 2023-01-07 17:03 |
35643 | 550 DKK | 2023-01-06 19:46 |
22275 | 450 DKK | 2023-01-06 18:25 |
30653 | 325 DKK | 2023-01-05 17:41 |
300 DKK | Startpris |