Skænk i finéret palisander, front med rum, nedfældig låge samt en dør, bag hvilken barindretning med lys. H. 90, B. 100, D. 45 cm. Greb i messing. En nøgle mangler. Brugsspor, kanter med små finérafslag.
32888 | 1.100 DKK | 2023-01-11 19:35 |
34021 | 1.000 DKK | 2023-01-11 19:34 |
35389 | 500 DKK | 2023-01-07 23:50 |
500 DKK | Startpris |