Front med fire skuffer, bagside med nedfældig låge og rum. Skråtstillede ben. En nøgle medfølger. Fremstår med brugsslitage og mærker, skuffefronter med små finérafslag.
Mål: H. 73,5 cm, L. 130,5 cm, B. 69,5 cm
34297 | 1.600 DKK | 2023-01-11 19:38 |
34021 | 1.500 DKK | 2023-01-11 19:37 |
34418 | 700 DKK | 2023-01-11 19:14 |
22370 | 650 DKK | 2023-01-09 21:02 |
19507 | 600 DKK | 2023-01-05 21:26 |
600 DKK | Startpris |