Spisebord i finéret og massiv teak med skjult hollandsk udtræk. H. 74, L. 145-245, B. 90 cm. Brugsspor og mærker.
34021 | 950 DKK | 2023-01-11 19:36 |
34418 | 900 DKK | 2023-01-11 19:36 |
19507 | 800 DKK | 2023-01-11 19:33 |
400 DKK | Startpris |