1 kommode med fire skuffer, H. 50, B. 80, D. 44 cm.
3 skuffehylder, L. 80 cm.
1 vitrineskab, L. 80 cm.
33 div. hylder, L. 40-79, D. 20-30 cm.
11 div. vanger, L. 178-200 cm.
Hertil et større antal div. bærearme i messing.
Blandet stand, brugsslitage og nogle finérskader.
34021 | 800 DKK | 2023-01-11 19:37 |
22486 | 750 DKK | 2023-01-11 18:37 |
30684 | 700 DKK | 2023-01-06 15:06 |
700 DKK | Startpris |