Høj skænk i finéret teak, front med to låger med sjeneflet, bag hvilke hylder og udtræksbakker. H. 108, L. 200, D. 48,5 cm. Brugsspor og nogle ridser.
GORANB | 4.200 DKK | 2023-01-10 08:28 |
22370 | 4.000 DKK | 2023-01-09 20:59 |
4.000 DKK | Startpris |