Sybord i finéret og massiv Oregon-pine, front med en skuffe, herunder garnkurv i flettet finér, plade med to klapper. H. 55,5, B. 65-96, D. 40 cm. Brugsspor.
2490 | 350 DKK | 2023-01-11 19:32 |
32177 | 325 DKK | 2023-01-11 19:27 |
300 DKK | Startpris |