125246. Severin Hansen for Haslev Møbler: Serveringsvogn i palisander

Serveringsvogn i finéret palisander, top med skråtstillede kanter i massivt træ, herunder en hylde. Opsat på fire drejelige hjul. H. 57, L. 87, B. 55 cm. Fremstillet hos Haslev Møbelfabrik med mærkat herfra. Brugsspor.

Varenr 125246

25 Januar 2023 19:33

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

308571.200 DKK2023-01-24 09:14
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms