Kommode af finéret palisander med skuffegreb og runde tilspidsede ben af teak. Front med seks skuffer. H. 105, B. 77, D. 40 cm. Brugsspor og nogle skrammer. Nøgle mangler. Et bagben med løshed.
34021 | 750 DKK | 2023-01-25 19:17 |
10502 | 700 DKK | 2023-01-25 17:40 |
27650 | 500 DKK | 2023-01-20 15:08 |
KONTAKT | 450 DKK | 2023-01-19 08:57 |
36251 | 400 DKK | 2023-01-19 08:39 |
400 DKK | Startpris |