125892. Dansk møbeldesign: Reolsystem af teaktræ, 1960'erne

Reolsystem af finéret og massivt teak med to skænke opsat på runde tilspidsede ben, fronter med hver to skydelåger, toppe med tilspidsede fritstående reoler med hylder i forskellige dybder, hold sammen af metalpaler. H. 194, B. 88, D. 22-45 cm. Hertil et modul med to skydelåger af delvist matteret glas, dette kan monteres på toppen af skænkene, ligeledes med metalpaler. H. 41, B. 88, D. 35 cm. Brugsspor og nogle mærker. De to smalleste hylder med løs finér og finérafslag på front.

Varenr 125892
Udvalgt

25 Januar 2023 19:39

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 4.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

356034.000 DKK2023-01-25 19:36
111463.800 DKK2023-01-25 19:36
3163.600 DKK2023-01-25 17:45
105022.200 DKK2023-01-25 17:38
JIMPS2.000 DKK2023-01-22 22:58
KONTAKT1.800 DKK2023-01-25 15:19
362511.500 DKK2023-01-19 08:38
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms