Reolsystem af finéret og massivt teak med to skænke opsat på runde tilspidsede ben, fronter med hver to skydelåger, toppe med tilspidsede fritstående reoler med hylder i forskellige dybder, hold sammen af metalpaler. H. 194, B. 88, D. 22-45 cm. Hertil et modul med to skydelåger af delvist matteret glas, dette kan monteres på toppen af skænkene, ligeledes med metalpaler. H. 41, B. 88, D. 35 cm. Brugsspor og nogle mærker. De to smalleste hylder med løs finér og finérafslag på front.
35603 | 4.000 DKK | 2023-01-25 19:36 |
11146 | 3.800 DKK | 2023-01-25 19:36 |
316 | 3.600 DKK | 2023-01-25 17:45 |
10502 | 2.200 DKK | 2023-01-25 17:38 |
JIMPS | 2.000 DKK | 2023-01-22 22:58 |
KONTAKT | 1.800 DKK | 2023-01-25 15:19 |
36251 | 1.500 DKK | 2023-01-19 08:38 |
1.500 DKK | Startpris |