Ti vanger af forkromet stål, heraf syv stk. med E. Kold Christensen stempel og tre stk. med label fra Fritz Hansen, tre højrevendte samt tre venstrevendte armlæn betrukket med patineret sort læder samt fire hynder i sort læder med kanvas på bagsiden. Sidstnævnte med minimal slitage. Vanger med rust. Læder på armlæn i pæn stand med brugsspor/patina.
36327 | 3.600 DKK | 2023-01-25 19:40 |
25329 | 3.400 DKK | 2023-01-24 13:41 |
DANIEL | 3.000 DKK | 2023-01-19 08:00 |
3.000 DKK | Startpris |