Sofabord med trekantet plade af finéret palisander og tre drejede tilspidsede ben af massiv palisander. H. 50,5, L. 124, D, 70 cm. Overfladiske brugsspor.
10502 | 1.200 DKK | 2023-01-25 17:47 |
9398 | 1.100 DKK | 2023-01-25 06:20 |
1.000 DKK | Startpris |