Stel af børstet stål, sæde og ryg monteret med rødbrunt læder og kanvas. Fremstillet hos Bo-Ex, 1960-70'erne. H. 75, B. 75, D. 73 cm.
Mellemvange/stiver mangler.
Brugsspor og manglende ryg- og sædehynde.
15002 | 8.000 DKK | 2023-02-01 19:37 |
INGE | 7.500 DKK | 2023-02-01 19:36 |
26554 | 4.200 DKK | 2023-02-01 19:30 |
25623 | 3.200 DKK | 2023-02-01 19:31 |
27650 | 2.000 DKK | 2023-01-27 00:24 |
2.000 DKK | Startpris |