Stel af børstet stål, sæde og ryg betrukket med uld. Fremstillet hos Bo-Ex, 1960-70'erne. H. 75, B. 75, D. 73 cm. Ekstra sæde og ryg medfølger. Mellemvange / stiver mangler. Brugsspor og manglende ryg- og sædehynde.
15002 | 4.400 DKK | 2023-02-01 19:34 |
26554 | 4.200 DKK | 2023-02-01 19:30 |
27650 | 2.000 DKK | 2023-01-27 00:24 |
2.000 DKK | Startpris |