126255. Kai Winding: To vitrineskabe med underskabe, palisander (4)

Vitrineskabe med palisanderfinerede hylder, hængsler af messing.
Et skab med plakette fra HC møbler.
Vitrineskabene: H. 123,5 cm, B. 110, D. 31 cm.
Underskabene: H. 68 cm, B. 110, D. 40,5 cm.

Proveniens: Boet efter Elin Reimer.

Pæn stand med al. lette brugsspor. Mindre ridser på underdelenes top.

Varenr 126255

1 Februar 2023 19:35

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 7.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

105027.000 DKK2023-01-31 21:20
344186.500 DKK2023-02-01 17:49
263763.200 DKK2023-01-30 15:30
JIMPS3.000 DKK2023-01-28 21:14
RETROFABRI1.100 DKK2023-01-26 17:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms