Vitrineskabe med palisanderfinerede hylder, hængsler af messing.
Et skab med plakette fra HC møbler.
Vitrineskabene: H. 123,5 cm, B. 110, D. 31 cm.
Underskabene: H. 68 cm, B. 110, D. 40,5 cm.
Proveniens: Boet efter Elin Reimer.
Pæn stand med al. lette brugsspor. Mindre ridser på underdelenes top.
10502 | 7.000 DKK | 2023-01-31 21:20 |
34418 | 6.500 DKK | 2023-02-01 17:49 |
26376 | 3.200 DKK | 2023-01-30 15:30 |
JIMPS | 3.000 DKK | 2023-01-28 21:14 |
RETROFABRI | 1.100 DKK | 2023-01-26 17:36 |
1.000 DKK | Startpris |