Trinidad stol med gennembrudte skaller af grønlakeret, formbøjet krydsfinér, stel af forkromet stål, Fremstillet hos Fredericia Furniture med mærkat herfra 2013. Minimale brugsspor.
29271 | 1.400 DKK | 2023-02-01 19:35 |
BCCHRISTE | 1.300 DKK | 2023-02-01 19:34 |
36348 | 1.000 DKK | 2023-02-01 19:30 |
32599 | 700 DKK | 2023-01-29 12:23 |
400 DKK | Startpris |