Skal af rødlaseret formbøjet krydsfinér, stel af forkromet stål. Fremstillet hos Fritz Hansen, kapsel stemplet FH 1969. Ryg fremstår fast. Brugsslitage og mærker.
36348 | 500 DKK | 2023-01-27 15:00 |
34299 | 450 DKK | 2023-01-30 01:21 |
400 DKK | Startpris |