126617. Provence spisebord af massivt amerikansk kirsebær, 20. årh.s sidste fjerdedel (3)

H. 77, L. 212, B. 100 cm. Hertil to tillægsplader B. 48 cm. Brugsmærker/ridser, lak med slitage.

Varenr 126617

8 Februar 2023 19:41

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 3.000 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

71323.000 DKK2023-02-08 15:37
364732.800 DKK2023-02-08 17:32
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms