H. 77, L. 212, B. 100 cm. Hertil to tillægsplader B. 48 cm. Brugsmærker/ridser, lak med slitage.
7132 | 3.000 DKK | 2023-02-08 15:37 |
36473 | 2.800 DKK | 2023-02-08 17:32 |
1.500 DKK | Startpris |