126654. Henry Kjærnulf: Spisebord af teak og egetræ, 1950'erne (5)

Plade af finéret teak med udtræk, herunder nedfældigt støtteben, ben af massiv eg. H. 73, diam. 125 cm. Hertil fire tillægsplader á 50 cm. Brugsspor og enkelte småridser.

Varenr 126654

8 Februar 2023 19:44

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 3.600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

232793.600 DKK2023-02-01 17:56
276503.600 DKK2023-02-06 22:00
362513.200 DKK2023-02-02 08:43
263762.400 DKK2023-02-01 23:41
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms