Plade af finéret teak med udtræk, herunder nedfældigt støtteben, ben af massiv eg. H. 73, diam. 125 cm. Hertil fire tillægsplader á 50 cm. Brugsspor og enkelte småridser.
23279 | 3.600 DKK | 2023-02-01 17:56 |
27650 | 3.600 DKK | 2023-02-06 22:00 |
36251 | 3.200 DKK | 2023-02-02 08:43 |
26376 | 2.400 DKK | 2023-02-01 23:41 |
2.000 DKK | Startpris |