Stel af massiv bøgetræ, løse hynder betrukket med orangerødt uldstof. L. 165 cm. Fremstillet hos Fritz Hansen. Lette brugsspor.
Proveniens: Kemiingeniør Niels Kristian Løje Pedersen
PIET | 13.000 DKK | 2023-02-10 10:52 |
KONTAKT | 12.000 DKK | 2023-02-10 09:10 |
40 | 10.000 DKK | 2023-02-09 18:15 |
26376 | 9.000 DKK | 2023-02-08 17:50 |
8.000 DKK | Startpris |