Front med to døre og en nedfældig låge, bag hvilke hhv. hylder og barindretning. H. 85, L. 210, D. 55 cm. En nøgle medfølger. Midterste låge med finérskader / reparationer heraf på nederste hjørner, indvendige hængsler afmonterede. Top med slitage og små finérrevner.