Henning Jørgensen kommode af finéret palisander med tre skuffer. H. , B. , D. cm. Fremstillet hos Fredericia Møbler. Hertil et spejl med ramme af massivt bejdset træ, 125 x 45 cm. Brugsspor.
36452 | 1.600 DKK | 2023-02-15 19:29 |
34021 | 1.500 DKK | 2023-02-15 18:09 |
1.300 DKK | Startpris |