Reol af finéret palisander med hjørnelister af massiv ibenholt. Bagside med ophængsliste af metal. H. 64, B. 64, D. 23 cm. Brugsspor. Sider med huller til samling af flere moduler.
35122 | 500 DKK | 2023-02-14 16:46 |
29797 | 450 DKK | 2023-02-12 18:45 |
400 DKK | Startpris |