Kommode af finéret palisander, front med to skuffer, H. 52, B. 48, D. 28 cm. Hertil et spejl med ramme af massiv palisander med messingtapper i hjørner, 100 x 40 cm. Brugsspor og nogle mærker.
36452 | 1.500 DKK | 2023-02-15 19:45 |
24331 | 1.400 DKK | 2023-02-15 19:45 |
34021 | 1.000 DKK | 2023-02-15 18:12 |
26376 | 800 DKK | 2023-02-08 17:51 |
800 DKK | Startpris |