Skrivebord af massiv og finéret mahogni, front med en bre skuffe og fire smalle skuffer. Ben afsluttet med sko af palisander. Greb af messing. H. 74, L. 145, D. 72 cm. Fremstillet hos Snedkermester A. J. Iversen med mærkat herfra i bunden. En nøgle medfølger. Brugsspor, nogle ridser/mærker.
18485 | 13.000 DKK | 2023-02-22 19:42 |
10502 | 12.000 DKK | 2023-02-22 19:41 |
7.000 DKK | Startpris |