Spisebord af massiv og finéret teaktræ, kvadratisk med buede kanter. H. 72, B. 118, D. 118 cm. Hertil tre tillægsplade B. 47 cm. Brugsspor, nogle mærker og skjolder.
34513 | 1.000 DKK | 2023-02-26 17:09 |
22370 | 950 DKK | 2023-03-01 19:30 |
26472 | 850 DKK | 2023-02-23 16:59 |
800 DKK | Startpris |