Plade af finéret palisander med massiv let buet sarg, stel af bejdset bøg med stivere af messing. H. 42, L. 165, D. 45 cm.
Formgivet ca. 1952. Brugsspor, mærker/skjolder.
2866 | 950 DKK | 2023-02-28 14:45 |
RETROFABRI | 900 DKK | 2023-02-22 22:54 |
900 DKK | Startpris |