Påsatte sko af træ. H. 36, L. 102, B. 55 cm. Fremstillet hos A. Leidersdorffen A/S, ca. 1965. Brugsspor, ridser og mærker.
36611 | 550 DKK | 2023-03-01 19:39 |
LONEHERMAN | 500 DKK | 2023-02-25 22:21 |
500 DKK | Startpris |