Skuffemøbel af mahogni med tappede hjørner, front med fem udtræksbakker. H. 62, B. 40, D. 40 cm. Fremstillet hos Munch Møbler med plakette herfra i øverste skuffe. Brugsspor/ridser. Skruehul i begge sider
28295 | 950 DKK | 2023-03-01 19:24 |
24199 | 900 DKK | 2023-03-01 18:58 |
36607 | 600 DKK | 2023-02-28 09:14 |
JOHNDOE | 550 DKK | 2023-02-23 18:05 |
35710 | 500 DKK | 2023-02-25 23:07 |
23773 | 400 DKK | 2023-02-22 19:46 |
400 DKK | Startpris |