Høj skænk af finéret teak, front med fire skuffer, to jalousilåger og tre skydelåger, bag hvilke hylder og udtræksbakker af ahor. H. 145, B. 130, D. 43 cm. Brugsspor.
26376 | 3.400 DKK | 2023-03-08 18:11 |
27493 | 3.200 DKK | 2023-03-08 10:12 |
RETROFABRI | 1.600 DKK | 2023-03-02 18:47 |
34262 | 1.100 DKK | 2023-03-02 00:00 |
22370 | 1.000 DKK | 2023-03-01 19:56 |
1.000 DKK | Startpris |