Kvadratisk sofabord med plade af finéret palisander og indlæg af aluminium, ben af stål. H. 30, B. 70, D. 70 cm. Fremstillet hos France & Søn med plakette herfra i bunden. Brugsspor.
27493 | 800 DKK | 2023-03-08 10:11 |
36632 | 750 DKK | 2023-03-03 13:31 |
RETROFABRI | 700 DKK | 2023-03-02 18:48 |
700 DKK | Startpris |