128122. Erik Kirkegaard: Armstol af massivt teaktræ

Armstol med stel og kopstykke af massivt teaktræ, sæde betrukket med sort læder. Fremstillet hos Høng Stolefabrik. Brugsspor og nogle mærker. Sæde med slitage/krakeleringer.

Varenr 128122

8 Marts 2023 19:42

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 1.600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

274931.600 DKK2023-03-08 19:12
265541.600 DKK2023-03-08 19:15
366751.400 DKK2023-03-08 16:52
26472800 DKK2023-03-03 08:42
31926750 DKK2023-03-02 13:07
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms