Armstol med stel og kopstykke af massivt teaktræ, sæde betrukket med sort læder. Fremstillet hos Høng Stolefabrik. Brugsspor og nogle mærker. Sæde med slitage/krakeleringer.
27493 | 1.600 DKK | 2023-03-08 19:12 |
26554 | 1.600 DKK | 2023-03-08 19:15 |
36675 | 1.400 DKK | 2023-03-08 16:52 |
26472 | 800 DKK | 2023-03-03 08:42 |
31926 | 750 DKK | 2023-03-02 13:07 |
700 DKK | Startpris |